|   | 
 • Camiler haftasında en anlamlı etkinlik


   Camiler haftasında en anlamlı etkinlik
  Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Hayrullah ve Hatice Elmacıoğlu adına Belediyemiz ve Elmacıoğlu ailesi işbirliği ile yaptırılan Caminin tamamlandığını ve hizmete açılacağını söyledi.

  Yıldırım Beyazıt Mahallesi Çıkmaz Sokak üzerinde inşa edilen Hayrullah ve Hatice Elmacıoğlu Camisi’nin binasının 5 Ekim 2018 Cuma günü saat: 12:30’da düzenlenecek tören ile hizmete açılacağını ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç “Hayırsever hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum. Kayseri’nin neresine baksanız, hangi okul, hangi dini tesis ve üniversitelerimizin binalarında, hep bir hayırseverimizin ismini görüyoruz. Marka şehir Kayseri, hayırseverler şehri olarak da anılmaktadır. Melikgazi Belediyesi olarak biz de özellikle eğitim ve ibadethanelere yaptığımız yatırımlar ile hayırsever belediyeyiz. Bununla da gurur duyuyoruz. Hayırseverlerimiz tarafından yaptırılan son derece güzel bir Camii için belediye olarak biz de yapılışında gerekli desteğimizi verdik. Vatandaşlarımızın huzur ve mutluluğu için ‘Her iş bizim işimiz’ anlayışından hareketle çalışıyoruz” dedi. 
  Camiler Haftasında en anlamlı etkinlik, kutlama ve törenin yine bir camimizin hizmete açmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, caminin Cuma günü hizmete sunulacağını ve herkesinin davetli olduğunu sözlerine ekledi.   Etiketler

  YORUMLAR

  YORUM YAP!

  Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır.

  Ad Soyad

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

Kar360.com Kayseri-Türkiye ve Dünya gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.