|   | 
 • Bayramda Toplu Taşıma Ücretsiz


  Bayramda Toplu Taşıma Ücretsiz
  Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararı ile bayram tatili süresince Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğundaki köprü ve otoyollardan geçişler ile belediyeler tarafından yürütülen toplu taşıma hizmetlerinin ücretsiz olması kararlaştırıldı

  Buna göre Kayseri’de 4 günlük bayram süresince belediye otobüsleri ve tramvayla seyahat ücretsiz olacak.Cumhurbaşkanı kararına göre 11 Ağustos Pazar günü saat 00.00’dan (Cumartesi’yi Pazar’a bağlayan gece yarısından) 14 Ağustos Çarşamba günü yani bayramın 4. günü saat 00.00’a kadar belediyeler ile bunların kurdukları birlik, müessese ve işletmelerce yürütülen toplu taşıma hizmetleri ücretsiz olacak.

  Halk Otobüsleri Ücretsiz Değil

  Buna göre Kayseri’de şehir içinde toplu taşıma hizmeti yürüten belediyeye ait otobüsler ile tramvaylar bayram süresince ücretsiz olması kesinleşti. Karara göre vatandaşlar 4 gün boyunca belediye otobüsleri ile tramvayda ücretsiz olarak seyahat edebilecek. Halk Otobüsleri ise kapsam dışı olduğundan ücretsiz seyahat mümkün olmayacak.  Etiketler

  YORUMLAR

  YORUM YAP!

  Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır.

  Ad Soyad

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

Kar360.com Kayseri-Türkiye ve Dünya gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.