|   | 
 • Büyükşehir'den yaşlılara 5 yıldız konforunda tesis girişimi


  Büyükşehir'den yaşlılara 5 yıldız konforunda tesis girişimi
  KAYSERİ Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, yaşlılara gündüz bakım hizmeti sağlamak için Ulu Çınarlar Yaşlı Yaşam merkezi açacaklarını söyledi.

  Kayseri Büyükşehir Belediyesi yaşlıların rahat ve huzurlu ortamda vakit geçirmesi için Mimarsinan Parkı içine Ulu Çınarlar Yaşlı Yaşam ve Dayanışma merkezi açacak. İhalesi geçtiğimiz günlerde tamamlanan merkez hakkında açıklama yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, " Mimarsinan Parkı içerisine yapacağımız Ulu Çınarlar Yaşlı Yaşam ve Dayanışma Merkezi’nin ihalesini tamamladık. Kısa sürede yapımına başlayacağız ve inşallah bu yıl içerisinde tamamlayarak hizmete açacağız. Ulu Çınarlar Yaşlı Yaşam Merkezimizle de yaşlılarımıza gündüz bakım hizmeti sağlayacağız. Tüm bu hizmetleri en güzel şekilde vererek şehrimizin bereket kaynağı olan yaşlılarımızın duasını almaya çalışıyoruz. Yaşlılarımıza hürmet şehrimize bereket diye düşünüyoruz” diye konuştu.
  5 yıldızlı otel konforunda hizmet verecek tesiste dinlenme odaları, fizik tedavi, hobi, sağlık, kişisel bakım ve sosyal alanlar odası bulunuyor.  Etiketler

  YORUMLAR

  YORUM YAP!

  Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır.

  Ad Soyad

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

Kar360.com Kayseri-Türkiye ve Dünya gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.