|   | 
  • CHP'nin milletvekili aday listesi belli oldu


    CHP'nin milletvekili aday listesi belli oldu
    CHP'de 24 Haziran seçimlerinde milletvekili olmak için yarışacak isimler belli oldu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir 2. bölge 1. sıradan aday oldu. Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal Antalya 1. sıradan, Bülent Tezcan Aydın 1. sıradan, Abdullatif Şener ise Konya 1. sıradan aday oldu.

    CHP'de milletvekili aday listesi belli oldu. CHP milletvekili aday listesinde yer alan isimler şöyle: 
    ADANA 01 AYHAN BARUT 
    ADANA 02 ORHAN SÜMER 
    ADANA 03 MÜZEYYEN ŞEVKİN 
    ADANA 04 BURHANETTİN BULUT 
    ADANA 05 RIZA METE 
    ADANA 06 OYA TEKİN 
    ADANA 07 OSMAN BERKE DUVAN 
    ADANA 08 ERTAN KARAOĞLU 
    ADANA 09 MUSTAFA KEMAL ÖZKAN 
    ADANA 10 BÜLENT ÖĞRÜ 
    ADANA 11 BÜLENT MARAKLI 
    ADANA 12 BERFU SALICI YAKIT 
    ADANA 13 SIDIKA HALICIOĞLU 
    ADANA 14 ONUR AKPINAR 
    ADANA 15 ÖZGÜR ULAŞ ILGIN 
    ADIYAMAN 01 ABDURRAHMAN TUTDERE 
    ADIYAMAN 02 MUSTAFA HAKKAN KILINÇ 
    ADIYAMAN 03 MAHMUT NEDİM EVLİ 
    ADIYAMAN 04 SONGÜL VARKİ YILDIRIM 
    ADIYAMAN 05 MÜSLÜM ASLANOĞLU 
    AFYONKARAHİSAR 1 BURCU KÖKSAL 
    AFYONKARAHİSAR 2 AHMET HAKAN UYAN 
    AFYONKARAHİSAR 3 İSMAHAN NERGİZ 
    AFYONKARAHİSAR 4 RAMAZAN AKGÖZ 
    AFYONKARAHİSAR 5 ERTUĞRUL YILMAZ 
    AFYONKARAHİSAR 6 HATİCE GÖKOĞLU 
    AĞRI 1 KEMALETTİN KOÇAK 
    AĞRI 2 MUHAMMED ASLAN 
    AĞRI 3 MEHMET SIDDIK YEL 
    AĞRI 4 MURAT YILDIRIM 
    AKSARAY 1 ALİ ABBAS ERTÜRK 
    AKSARAY 2 RAMAZAN FİDAN 
    AKSARAY 3 PELİNSU YILDIRIM 
    AKSARAY 4 ALİ EŞMEKAYA 
    AMASYA 1 MUSTAFA TUNCER 
    AMASYA 2 MEHMET GÖL 
    AMASYA 3 HÜSEYİN ACAR 
    ANKARA 1 1 TEKİN BİNGÖL 
    ANKARA 1 2 LEVENT GÖK 
    ANKARA 1 3 ALİ HAYDAR HAKVERDİ 
    ANKARA 1 4 BÜLENT KUŞOĞLU 
    ANKARA 1 5 GAMZE TAŞCIER 
    ANKARA 1 6 EKREM KEREM OKTAY 
    ANKARA 1 7 MEHMET HADİMİ YAKUPOĞLU 
    ANKARA 1 8 HÜSEYİN TARIK ŞENGÜL 
    ANKARA 1 9 ALİ HİKMET AKILLI 
    ANKARA 1 10 AYLİN YAMAN 
    ANKARA 1 11 UMUT ERARSLAN 
    ANKARA 1 12 KAMER GÖZAÇIK ŞEN 
    ANKARA 1 13 CANSEL GÜVEN 
    ANKARA 2 1 MURAT EMİR 
    ANKARA 2 2 YILDIRIM KAYA 
    ANKARA 2 3 SEMRA DİNÇER 
    ANKARA 2 4 KENAN NUHUT 
    ANKARA 2 5 MURAT KAVUNCU 
    ANKARA 2 6 BEKİR SAMİ DOĞAN 
    ANKARA 2 7 ALİBEY YÜKSEL 
    ANKARA 2 8 DENİZ ÇAKIR 
    ANKARA 2 9 MUSTAFA NADİR ER 
    ANKARA 2 10 SUNA KERİMOĞLU 
    ANKARA 2 11 BARIŞ CAN SARAÇOĞLU 
    ANKARA 3 1 AHMET HALUK KOÇ 
    ANKARA 3 2 NİHAT YEŞİL 
    ANKARA 3 3 SERVET ÜNSAL 
    ANKARA 3 4 ALİ BAŞKARAAĞAÇ 
    ANKARA 3 5 AHMET ERSEN ÖZSOY 
    ANKARA 3 6 AHMET MEŞE 
    ANKARA 3 7 UMUT AKDOĞAN 
    ANKARA 3 8 BATTAL YILDIZ 
    ANKARA 3 9 GÜLŞAH DENİZ ATALAR 
    ANKARA 3 10 TEMEL BORGA BUDAK 
    ANKARA 3 11 İLKE ÇAKAR 
    ANKARA 3 12 BİLAL YILMAZ 
    ANTALYA 1 DENİZ BAYKAL 
    ANTALYA 2 ÇETİN OSMAN BUDAK 
    ANTALYA 3 RAFET ZEYBEK 
    ANTALYA 4 AYDIN ÖZER 
    ANTALYA 5 CAVİT ARI 
    ANTALYA 6 FİGEN ALBUGA ÇALIKUŞU 
    ANTALYA 7 SEVGİ DOĞAN 
    ANTALYA 8 NUSRET BAYAR 
    ANTALYA 9 ŞENGÜL YEŞİLDAL 
    ANTALYA 10 VAHAP TUNCER 
    ANTALYA 11 KEMAL BİLAL ÖNER 
    ANTALYA 12 ALİ TAKAVUT 
    ANTALYA 13 SİBEL GEZEN 
    ANTALYA 14 NAZMİ GÜNDÜZ 
    ANTALYA 15 ÖZLEM ŞAHİN 
    ANTALYA 16 İSMAİL HAKKI GÜL 
    ARDAHAN 1 ÖZTÜRK YILMAZ 
    ARDAHAN 2 YUNUS DÜNDAR 
    ARTVİN 1 UĞUR BAYRAKTUTAN 
    ARTVİN 2 YALÇIN EMİRALİOĞLU 
    AYDIN 1 BÜLENT TEZCAN 
    AYDIN 2 HÜSEYİN YILDIZ 
    AYDIN 3 SÜLEYMAN BÜLBÜL 
    AYDIN 4 MUSTAFA İBERYA ARIKAN 
    AYDIN 5 ÖZLEM BURCU UĞAN SEVİM 
    AYDIN 6 KAAN ERÇETİN 
    AYDIN 7 KEMAL GÜNERİ 
    AYDIN 8 FULYA ÜSTÜNDAĞ 
    BALIKESİR 1 AHMET AKIN 
    BALIKESİR 2 FİKRET ŞAHİN 
    BALIKESİR 3 ENSAR AYTEKİN 
    BALIKESİR 4 İRFAN BARIŞ 
    BALIKESİR 5 SEVAL BOZKURT 
    BALIKESİR 6 ENDER BİÇKİ 
    BALIKESİR 7 NEŞE ZENGİN 
    BALIKESİR 8 BERRİN GENÇOĞLU 
    BALIKESİR 9 OĞULCAN KOÇAK 
    BARTIN 1 AYSU BANKOĞLU 
    BARTIN 2 FAHRİ ÖZSOY 
    BATMAN 1 AYHAN IŞIK 
    BATMAN 2 KAYAHAN KIRMIZITAŞ 
    BATMAN 3 NİHAT DEMİR 
    BATMAN 4 BÜNYAMİN NAYMAN 
    BATMAN 5 HAMİT KESKİN 
    BAYBURT 1 İKBAL OKUR 
    BİLECİK 1 YAŞAR TÜZÜN 
    BİLECİK 2 FAİK AKARKARASU 
    BİNGÖL 1 VAHDETTİN UZUNYAYLA 
    BİNGÖL 2 MEHMET EVRAN 
    BİNGÖL 3 ÇETİN SAĞSÖZ 
    BİTLİS 1 SIDDIK GÖZEGER 
    BİTLİS 2 SÜLEYMAN BAŞTÜRK 
    BİTLİS 3 TUFAN SUBAŞI 
    BOLU 1 TANJU ÖZCAN 
    BOLU 2 ÖZER ÖZCAN 
    BOLU 3 HÜSEYİN CAHİT ÇINGI 
    BURDUR 1 MEHMET GÖKER 
    BURDUR 2 RECEP MUTLUCAN 
    BURDUR 3 OSMAN GÖK 
    BURSA 1 1 LALE KARABIYIK 
    BURSA 1 2 ERKAN AYDIN 
    BURSA 1 3 NURHAYAT ATLACA KAYIŞOĞLU 
    BURSA 1 4 KAYIHAN PALA 
    BURSA 1 5 ÖZGÜR ERDURSUN 
    BURSA 1 6 GÜRKAN ESEN 
    BURSA 1 7 DENİZ BAYKAL 
    BURSA 1 8 SERKAN ÖZTÜRK 
    BURSA 1 9 İBRAHİM MART 
    BURSA 1 10 AYTAÇ ŞAHİN 
    BURSA 2 1 ORHAN SARIBAL 
    BURSA 2 2 YÜKSEL ÖZKAN 
    BURSA 2 3 MUSTAFA ŞENYURT 
    BURSA 2 4 ERKAN DÖNMEZ 
    BURSA 2 5 SÜLEYMAN AYYILMAZ 
    BURSA 2 6 ŞAHİN SEVİNÇ 
    BURSA 2 7 MERAL ALTUNTAŞ 
    BURSA 2 8 KEMAL ATAN 
    BURSA 2 9 BARAN GÜNEŞ 
    BURSA 2 10 HÜLYA DİNK 
    ÇANAKKALE 1 MUHARREM ERKEK 
    ÇANAKKALE 2 ÖZGÜR CEYLAN 
    ÇANAKKALE 3 METİN ÜMİT URAL 
    ÇANAKKALE 4 SONGÜL ŞENTÜRKLÜ 
    ÇANKIRI 1 MURAT BERAT ATALAY 
    ÇANKIRI 2 İBRAHİM GÖNÜLTAŞ 
    ÇORUM 1 TUFAN KÖSE 
    ÇORUM 2 BURÇİN SOLMAZ POLAT 
    ÇORUM 3 GÜRSEL YILDIRIM 
    ÇORUM 4 MEHMET TAHTASIZ 
    DENİZLİ 1 GÜLİZAR BİÇER KARACA 
    DENİZLİ 2 KAZIM ARSLAN 
    DENİZLİ 3 HAŞİM TEOMAN SANCAR 
    DENİZLİ 4 ÜNAL KARAOSMANOĞLU 
    DENİZLİ 5 ÖZGÜR SAVAŞ BAYAR 
    DENİZLİ 6 İLHAN ÖZCAN 
    DENİZLİ 7 ŞENİZ DOĞAN 
    DENİZLİ 8 BİLGEHAN BURGUL 
    DİYARBAKIR 1 MAHMUT AZİZ USAL 
    DİYARBAKIR 2 TURGUT KILIÇ 
    DİYARBAKIR 3 MEHMET ŞERİF DOĞRU 
    DİYARBAKIR 4 AHMET ÖZGÜVERCİN 
    DİYARBAKIR 5 BERİVAN ALABALIK 
    DİYARBAKIR 6 HEBUN KAPLAN 
    DİYARBAKIR 7 DENİZCAN EŞİYOK 
    DİYARBAKIR 8 EMRAH ANLI 
    DİYARBAKIR 9 GÜLAY EMRE 
    DİYARBAKIR 10 UMUT YETİŞSİN 
    DİYARBAKIR 11 ABDURRAHMAN BERAT AKTAŞ 
    DİYARBAKIR 12 BEHİYE KÜDEN 
    DÜZCE 1 ZAFER TEBER 
    DÜZCE 2 İLKNUR BAŞAK TÜTÜNCÜ 
    DÜZCE 3 HASAN SERVET ÖKTEM 
    EDİRNE 1 OKAN GAYTANCIOĞLU 
    EDİRNE 2 EDİZ ÜN 
    EDİRNE 3 YAKUP ATALAY 
    EDİRNE 4 ERDOĞAN GÜMÜLCİNELİ 
    ELAZIĞ 1 GÜRSEL EROL 
    ELAZIĞ 2 EMRAH ÖZDEN 
    ELAZIĞ 3 AYTEN ÇEKİL 
    ELAZIĞ 4 NAZMİ GÜRBÜZ 
    ELAZIĞ 5 MESUT BASKAN 
    ERZİNCAN 1 AYHAN DOĞAN 
    ERZİNCAN 2 TUĞRUL YILDIRIM 
    ERZURUM 1 NACİ TURAN 
    ERZURUM 2 NAMİYE SINIRKAYA 
    ERZURUM 3 GENÇAY UĞRAŞ 
    ERZURUM 4 SERHAT CAN EŞ 
    ERZURUM 5 TACETTİN KIZILOĞLU 
    ERZURUM 6 YUNUS POLAT 
    ESKİŞEHİR 1 UTKU ÇAKIRÖZER 
    ESKİŞEHİR 2 JALE NUR SÜLLÜ 
    ESKİŞEHİR 3 NURAY AKÇASOY 
    ESKİŞEHİR 4 MEHMET ENGİN ÇAKMAK 
    ESKİŞEHİR 5 SİNAN ÖZKAR 
    ESKİŞEHİR 6 SİBEL YEŞİLDAL 
    ESKİŞEHİR 7 METİN TOMSUK 
    GAZİANTEP 1 BAYRAM YILMAZKAYA 
    GAZİANTEP 2 İRFAN KAPLAN 
    GAZİANTEP 3 HÜSEYİN YALÇIN 
    GAZİANTEP 4 ÖZGÜR YILMAZ 
    GAZİANTEP 5 HASAN ÖZTÜRKMEN 
    GAZİANTEP 6 HÜSEYİN CAHİT KARGINER 
    GAZİANTEP 7 NACİ KILIÇ 
    GAZİANTEP 8 ADİLE MERVE ALTINBAŞ YILMAZ 
    GAZİANTEP 9 NESRİN TUNCEL 
    GAZİANTEP 10 SELİM KARAHAN 
    GAZİANTEP 11 ERDİNÇ TÜTÜNCÜLER 
    GAZİANTEP 12 NERİN TÜRKMEN 
    GAZİANTEP 13 YILMAZ DEMİRDELEN 
    GAZİANTEP 14 MEHMET TURAN GÜNDOĞDU 
    GİRESUN 1 NECATİ TIĞLI 
    GİRESUN 2 REŞAT NURİ ÖZDEMİR 
    GİRESUN 3 İBRAHİM AKGÜN 
    GİRESUN 4 SUAT ÖNDAŞ 
    GÜMÜŞHANE 1 MAHİR CAN 
    GÜMÜŞHANE 2 RAMAZAN AYAS 
    HAKKARİ 1 NAZIM DEMİR 
    HAKKARİ 2 ERŞAT İNAN 
    HAKKARİ 3 NAZMİ KIZILBAN 
    HATAY 1 MEHMET GÜZELMANSUR 
    HATAY 2 SUZAN ŞAHİN 
    HATAY 3 SERKAN TOPAL 
    HATAY 4 İSMET TOKDEMİR 
    HATAY 5 MEHMET RİYAT KIRMIZIOĞLU 
    HATAY 6 HASAN RAMİZ PARLAR 
    HATAY 7 NERMİN YILDIRIM KARA 
    HATAY 8 GÖKHAN ÖZER 
    HATAY 9 BİLGEN DUMAN 
    HATAY 10 HAMİDE VURAL 
    HATAY 11 DÖNDÜ DİLAN KARTAL 
    IĞDIR 1 METİN OVA 
    IĞDIR 2 İDRİS AKTAŞ 
    ISPARTA 1 MUSTAFA CEYHAN 
    ISPARTA 2 İSA ÖNDER DİNÇTÜRK 
    ISPARTA 3 ZAFER SAĞLAM 
    ISPARTA 4 EYUP ERSOY 
    İSTANBUL-1 1 İBRAHİM ÖZDEN KABOĞLU 
    İSTANBUL-1 2 MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ 
    İSTANBUL-1 3 GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ 
    İSTANBUL-1 4 ONURSAL ADIGÜZEL 
    İSTANBUL-1 5 FETHİ AÇIKEL 
    İSTANBUL-1 6 GÜRSEL TEKİN 
    İSTANBUL-1 7 İLHAN KESİCİ 
    İSTANBUL-1 8 OĞUZ KAAN SALICI 
    İSTANBUL-1 9 MAHMUT TANAL 
    İSTANBUL-1 10 SALİHA SERA KADIGİL SÜTLÜ 
    İSTANBUL-1 11 HÜSEYİN EMRE BAĞCE 
    İSTANBUL-1 12 MUSTAFA OKTAY AKSU 
    İSTANBUL-1 13 HASAN UZUNYAYLA 
    İSTANBUL-1 14 MUSTAFA ÖZTAŞKIN 
    İSTANBUL-1 15 TAHSİN USTA 
    İSTANBUL-1 16 HÜSEYİN SAĞ 
    İSTANBUL-1 17 BERİL ÖNER 
    İSTANBUL-1 18 YÜKSEL TAŞKIN 
    İSTANBUL-1 19 HASAN BASRİ ÖZBEK 
    İSTANBUL-1 20 DENİZ DOĞAN GÜNAY 
    İSTANBUL-1 21 ERTAN AKSOY 
    İSTANBUL-1 22 NURAY ÇEPNİ 
    İSTANBUL-1 23 DUYGU ÇELİK 
    İSTANBUL-1 24 ARZU ÖZALP 
    İSTANBUL-1 25 PINAR UZUN 
    İSTANBUL-1 26 TUBA TORUN 
    İSTANBUL-1 27 ALİ RIZA YILDIRIM 
    İSTANBUL-1 28 YÜCEL OTO 
    İSTANBUL-1 29 MURAT CİRAV 
    İSTANBUL-1 30 MELİS TİMUR 
    İSTANBUL-1 31 EMRE AKKUŞ 
    İSTANBUL-1 32 ÇETİN DÜZCE 
    İSTANBUL-1 33 AYLİN SARITAŞ 
    İSTANBUL-1 34 GAZİ KARAKURT 
    İSTANBUL-1 35 TİMUÇİN GÜLTEKİN 
    İSTANBUL-2 1 KADRİ ENİS BERBEROĞLU 
    İSTANBUL-2 2 AYKUT ERDOĞDU 
    İSTANBUL-2 3 AHMET ÜNAL ÇEVİKÖZ 
    İSTANBUL-2 4 MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU 
    İSTANBUL-2 5 YÜKSEL MANSUR KILINÇ 
    İSTANBUL-2 6 YUNUS EMRE 
    İSTANBUL-2 7 GÖKAN ZEYBEK 
    İSTANBUL-2 8 ALİ ŞEKER 
    İSTANBUL-2 9 DERYA ŞENTÜRK 
    İSTANBUL-2 10 MEHMET DİRİBAŞ 
    İSTANBUL-2 11 MERSİN BALKAN 
    İSTANBUL-2 12 BAHATTİN TURNALI 
    İSTANBUL-2 13 FERHAT EPÖZDEMİR 
    İSTANBUL-2 14 İSMAİL YÜKSEL 
    İSTANBUL-2 15 ADNAN AYBER 
    İSTANBUL-2 16 BURAK KAAN YILMAZSOY 
    İSTANBUL-2 17 CANAN SEZENLER 
    İSTANBUL-2 18 HACER FOGGO 
    İSTANBUL-2 19 GÜVEN KARATAŞ 
    İSTANBUL-2 20 YUSUF KENAN KOLAT 
    İSTANBUL-2 21 VEYSİ SİNAN BOZDEMİR 
    İSTANBUL-2 22 CEM CENGİZ YILMAZ 
    İSTANBUL-2 23 ECE BATUMLU TALAS 
    İSTANBUL-2 24 PELİN YURDAKUL 
    İSTANBUL-2 25 ŞEYMA DUMRUL 
    İSTANBUL-2 26 YUSUF ERGÜVEN 
    İSTANBUL-2 27 ÖZGÜR DÜZGÜN 
    İSTANBUL-2 28 DENİZ KAYA 
    İSTANBUL-3 1 ENGİN ALTAY 
    İSTANBUL-3 2 ERDOĞAN TOPRAK 
    İSTANBUL-3 3 MEHMET BEKAROĞLU 
    İSTANBUL-3 4 ZEYNEL EMRE 
    İSTANBUL-3 5 SİBEL ÖZDEMİR 
    İSTANBUL-3 6 ÖZGÜR KARABAT 
    İSTANBUL-3 7 TURAN AYDOĞAN 
    İSTANBUL-3 8 EMİNE GÜLİZAR EMECAN 
    İSTANBUL-3 9 NAZIR CİHANGİ İSLAM 
    İSTANBUL-3 10 TURAN HANÇERLİ 
    İSTANBUL-3 11 BAYRAMALİ ÇEŞMECİ 
    İSTANBUL-3 12 ALİ ULVİ GÖKBULAK 
    İSTANBUL-3 13 MEHMET SAİT YÜCEL 
    İSTANBUL-3 14 ALİ MUHİTTİN TIĞLI 
    İSTANBUL-3 15 SİNAN KARAHAN 
    İSTANBUL-3 16 SİNAN KARACA ÖZTÜRK 
    İSTANBUL-3 17 MAHFUZ YETÜT 
    İSTANBUL-3 18 ŞAHANIM METER 
    İSTANBUL-3 19 IRMAK NERİMAN NEBİOĞLU 
    İSTANBUL-3 20 YAĞMUR GEYGEL 
    İSTANBUL-3 21 ENGİN ERTAÇ 
    İSTANBUL-3 22 CEMİL CAN DİNÇ 
    İSTANBUL-3 23 AYCAN ERİNSEL ÖZİSTEK 
    İSTANBUL-3 24 HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN 
    İSTANBUL-3 25 SEDA ÖNDER 
    İSTANBUL-3 26 BEKTAŞ DAVUTOĞLU 
    İSTANBUL-3 27 ARZU ATTEPE 
    İSTANBUL-3 28 HÜSEYİN DURAN 
    İSTANBUL-3 29 ERDAL SARIKAYA 
    İSTANBUL-3 30 ELİF KESKİNEL ÜLKER 
    İSTANBUL-3 31 ALİ OSMAN ÖZDİLEK 
    İSTANBUL-3 32 KEMAL ÖZKİRAZ 
    İSTANBUL-3 33 İLYAS DUMAN 
    İSTANBUL-3 34 OSMAN TELLİOĞLU 
    İSTANBUL-3 35 ŞEBNEM NUR ÇALIŞKAN 
    İZMİR-1 1 AHMET TUNCAY ÖZKAN 
    İZMİR-1 2 MURAT BAKAN 
    İZMİR-1 3 ÖZCAN PURÇU 
    İZMİR-1 4 KANİ BEKO 
    İZMİR-1 5 MEHMET ALİ ÇELEBİ 
    İZMİR-1 6 TACETTİN BAYIR 
    İZMİR-1 7 EDNAN ARSLAN 
    İZMİR-1 8 SEFER İPEKLİ 
    İZMİR-1 9 KAZIM UMDULAR 
    İZMİR-1 10 NİLAY KÖKKILINÇ 
    İZMİR-1 11 EZGİ DENİZ DENİZ URUNGA 
    İZMİR-1 12 DEVRİM BARIŞ ÇELİK 
    İZMİR-1 13 ZEKİYE SEDA SÖNMEZ 
    İZMİR-1 14 ŞENER AKDEMİR 
    İZMİR-2 1 KEMAL KILIÇDAROĞLU 
    İZMİR-2 2 SELİN SAYEK BÖKE 
    İZMİR-2 3 KAMİL OKYAY SINDIR 
    İZMİR-2 4 ATİLA SERTEL 
    İZMİR-2 5 SEVDA ERDAN KILIÇ 
    İZMİR-2 6 MAHİR POLAT 
    İZMİR-2 7 BEDRİ SERTER 
    İZMİR-2 8 İDRİS YAVUZYILMAZ 
    İZMİR-2 9 ALİ ENGİN 
    İZMİR-2 10 SALİH ÖZÇİFÇİ 
    İZMİR-2 11 MEHMET BİRLİK 
    İZMİR-2 12 ONUR KADİR ERYÜCE 
    İZMİR-2 13 HATİCE ZEYBEK 
    İZMİR-2 14 EBRU OKAY 
    KAHRAMANMARAŞ 1 ALİ ÖZTUNÇ 
    KAHRAMANMARAŞ 2 SELİM SÜMEN 
    KAHRAMANMARAŞ 3 MEHMET ÇARMAN 
    KAHRAMANMARAŞ 4 FAİK KILINÇ 
    KAHRAMANMARAŞ 5 ONUR GÜRBÜZ 
    KAHRAMANMARAŞ 6 AYŞEGÜL YAYCIOĞLU 
    KAHRAMANMARAŞ 7 UĞUR ŞEVRAN 
    KAHRAMANMARAŞ 8 AZİZE ÇUHADAR 
    KARABÜK 1 HÜSEYİN AVNİ AKSOY 
    KARABÜK 2 SEDAT KARAOĞLU 
    KARABÜK 3 GÜLSÜN BENİÇ 
    KARAMAN 1 İSMAİL ATAKAN ÜNVER 
    KARAMAN 2 HAKAN GÜRSEL AKBULUT 
    KARAMAN 3 YUSUF BAŞTUĞ 
    KARS 1 FATİH KAMİL ERKOÇ 
    KARS 2 HATİCE GÜVENSOY 
    KARS 3 AYSEL SADAK İLTAŞ 
    KASTAMONU 1 HASAN BALTACI 
    KASTAMONU 2 AYŞEGÜL SOYLU MUSLU 
    KASTAMONU 3 DEVRİM EZGİ ÖZALP 
    KAYSERİ 1 ÇETİN ARIK 
    KAYSERİ 2 AHMET YILDIZ 
    KAYSERİ 3 AŞKIN GENÇ 
    KAYSERİ 4 İBRAHİM KAAN 
    KAYSERİ 5 MAZHAR OĞUZ ÖZSOY 
    KAYSERİ 6 GONCA YELDA ORHAN 
    KAYSERİ 7 RECEP BULUT 
    KAYSERİ 8 METİN KANTARCI 
    KAYSERİ 9 KADİM ŞAHİN 
    KAYSERİ 10 NİZAMETTİN TEMEL 
    KIRIKKALE 1 AHMET ÖNAL 
    KIRIKKALE 2 GÜLLÜ AYKUT 
    KIRIKKALE 3 ÜMİT COŞGUN 
    KIRKLARELİ 1 TÜRABİ KAYAN 
    KIRKLARELİ 2 VECDİ GÜNDOĞDU 
    KIRKLARELİ 3 İNCİ TUNÇ 
    KIRŞEHİR 1 METİN İLHAN 
    KIRŞEHİR 2 ÇAĞDAŞ GÖKALP 
    KİLİS 1 ALİ TUNA 
    KİLİS 2 MEHMET ALİ AĞCABAY 
    KOCAELİ 1 FATMA KAPLAN HÜRRİYET 
    KOCAELİ 2 HAYDAR AKAR 
    KOCAELİ 3 TAHSİN TARHAN 
    KOCAELİ 4 MÜHİP KANKO 
    KOCAELİ 5 OSMAN ANIL ACURMAN 
    KOCAELİ 6 EBRU KÜÇÜKAYDIN 
    KOCAELİ 7 YEŞİM AKPINAR 
    KOCAELİ 8 ORKUN UTKUBAŞ 
    KOCAELİ 9 İSMAİL DEMİR 
    KOCAELİ 10 MEHMET TAMER SOLAKOĞLU 
    KOCAELİ 11 SEZER NİLGÜN AYDIN 
    KOCAELİ 12 TUĞMAN KAYALI 
    KOCAELİ 13 ZEYNEP ÇİĞDEM CANBAZ 
    KONYA 1 ABDULLATİF ŞENER 
    KONYA 2 ABDÜLKADİR KARADUMAN 
    KONYA 3 HASAN SARIMEHMETOĞLU 
    KONYA 4 SAİM SEZEN 
    KONYA 5 NİHAL EKEN 
    KONYA 6 ALİ SAYAR 
    KONYA 7 İSMAİL ÜNSAL 
    KONYA 8 ORHAN KAYA 
    KONYA 9 NAZİFE DEMİRHAN 
    KONYA 10 MEMDUH ERDEN KÖKBUDAK 
    KONYA 11 SEFER İPEK 
    KONYA 12 HİKMET BALCI 
    KONYA 13 ŞENİZ KURTULUŞ 
    KONYA 14 MEHMET YURTSEVEN 
    KONYA 15 HASAN PEKTEKİN 
    KÜTAHYA 1 ALİ FAZIL KASAP 
    KÜTAHYA 2 ŞEREF HAN 
    KÜTAHYA 3 ZELİHA AKSAZ ŞAHBAZ 
    KÜTAHYA 4 MEHMET AYDIN UZUN 
    KÜTAHYA 5 RIDVAN ÇAKIR 
    MALATYA 1 VELİ AĞBABA 
    MALATYA 2 HULİSİ PORGALI 
    MALATYA 3 SONER GÖKÇE 
    MALATYA 4 BERNA KARADAŞ 
    MALATYA 5 EMİN DÖNMEZ 
    MALATYA 6 MAHMUT AKBIYIK 
    MANİSA 1 ÖZGÜR ÖZEL 
    MANİSA 2 AHMET VEHBİ BAKIRLIOĞLU 
    MANİSA 3 BEKİR BAŞEVİRGEN 
    MANİSA 4 SABRİ TEMEL 
    MANİSA 5 ABDULLAH SAKA 
    MANİSA 6 HAYRİYE HACET 
    MANİSA 7 SANİYE AĞGÜL 
    MANİSA 8 ÇETİN KURTULUŞ 
    MANİSA 9 NURİTTİN DİNGAZ 
    MANİSA 10 LALE ERDOĞAN TUNÇER 
    MARDİN 1 MAHMUT DUYAN 
    MARDİN 2 ERKAN MEHMETOĞLU 
    MARDİN 3 ABDULVAHAP AY 
    MARDİN 4 ABDULKADİR TURAN 
    MARDİN 5 AYGÜL KILIÇ BAŞBOĞA 
    MARDİN 6 ENGİN ORAL 
    MERSİN 1 CENGİZ GÖKÇEL 
    MERSİN 2 ALPAY ANTMEN 
    MERSİN 3 ALİ MAHİR BAŞARIR 
    MERSİN 4 NEVİN ZAİMOĞLU 
    MERSİN 5 MEHMET SAYDAM 
    MERSİN 6 CAVİDAN DEMİRAĞ 
    MERSİN 7 SEYİT ÖZANANAR 
    MERSİN 8 ALPER TURNA 
    MERSİN 9 ALPTEKİN ESER 
    MERSİN 10 DİLARA ÖZKINA 
    MERSİN 11 KENAN HAZAR 
    MERSİN 12 HİDAYET OĞUZ 
    MERSİN 13 SİBEL GAZİ TABEL 
    MUĞLA 1 MÜRSEL ALBAN 
    MUĞLA 2 SUAT ÖZCAN 
    MUĞLA 3 BURAK ERBAY 
    MUĞLA 4 SÜLEYMAN GİRGİN 
    MUĞLA 5 İBRAHİM ERTÜRK 
    MUĞLA 6 EMİNE YENİLMEZ AYDEMİR 
    MUĞLA 7 YAMAÇ KAYA 
    MUŞ 1 YILMAZ ÇETİNKAYA 
    MUŞ 2 YILDIRIM PAÇAL 
    MUŞ 3 CEMAL KOÇHAN 
    MUŞ 4 NUR MUHAMMED KARAHAN 
    NEVŞEHİR 1 FARUK SARIASLAN 
    NEVŞEHİR 2 FULYA GÜLŞEN ALTINSOY 
    NEVŞEHİR 3 MEHMET BİLGİN 
    NİĞDE 1 ÖMER FETHİ GÜRER 
    NİĞDE 2 AHMET OĞUZ ÖZMEN 
    NİĞDE 3 NAGİHAN ESKİOĞLU 
    ORDU 1 SEYİT TORUN 
    ORDU 2 MUSTAFA ADIGÜZEL 
    ORDU 3 ONUR ÇAM 
    ORDU 4 SEBANUR ÖZDEMİR 
    ORDU 5 SAİT KAPICIOĞLU 
    ORDU 6 NAZIM YİĞİT GÜNAY 
    OSMANİYE 1 BAHA ÜNLÜ 
    OSMANİYE 2 MEHMET ORHUN DÖĞÜŞCÜ 
    OSMANİYE 3 İRFAN ERDEM 
    OSMANİYE 4 HAKKI SAYMAN SAYGILI 
    RİZE 1 REMZİ KAZMAZ 
    RİZE 2 AYSEL TAŞKIN 
    RİZE 3 KEMAL ÖZGÜR KAHRAMAN 
    SAKARYA 1 ENGİN ÖZKOÇ 
    SAKARYA 2 MEHMET SELÇUK 
    SAKARYA 3 ELİF YAR 
    SAKARYA 4 REFİK KARAKAŞ 
    SAKARYA 5 MEHMET DERYA BAĞDAT 
    SAKARYA 6 AYTÜL UŞAKLIGİL 
    SAKARYA 7 GÖZDE NUR YILDIZ 
    SAMSUN 1 KEMAL ZEYBEK 
    SAMSUN 2 NESLİHAN HANCIOĞLU 
    SAMSUN 3 HÜSEYİN ŞAHİN 
    SAMSUN 4 MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN 
    SAMSUN 5 MEHMET ÖZDAĞ 
    SAMSUN 6 ARZU SABUNCU 
    SAMSUN 7 MURAT ÇAN 
    SAMSUN 8 YILMAZ KARAGÖZ 
    SAMSUN 9 IŞIK ÖZKEFELİ 
    SİİRT 1 CAHFER SAKLAN 
    SİİRT 2 HİKMET AKAR 
    SİİRT 3 HASAN ALP 
    SİNOP 1 BARIŞ KARADENİZ 
    SİNOP 2 ERDİNÇ ŞİMŞEK 
    SİVAS 1 ULAŞ KARASU 
    SİVAS 2 SİNAN ÖZTÜRK 
    SİVAS 3 MALİKE EJDER YOLVEREN 
    SİVAS 4 ALİ BALTA 
    SİVAS 5 HASAN KILIÇ 
    ŞANLIURFA 1 AZİZ AYDINLIK 
    ŞANLIURFA 2 FETHİ YAMAÇ 
    ŞANLIURFA 3 CEM KARAKEÇİLİ 
    ŞANLIURFA 4 UĞUR MİZAN 
    ŞANLIURFA 5 BAKIR AYDOĞDU 
    ŞANLIURFA 6 HALAF AYYILDIZ 
    ŞANLIURFA 7 MAHMUT YAZAR 
    ŞANLIURFA 8 AHMET MÜSRİ 
    ŞANLIURFA 9 FARUK AKAN 
    ŞANLIURFA 10 SONGÜL ARSLAN 
    ŞANLIURFA 11 MUSTAFA EREN 
    ŞANLIURFA 12 AKİLE YEKTAŞ 
    ŞANLIURFA 13 İBRAHİM HALİL YARIŞ 
    ŞANLIURFA 14 KEMAL EŞSİZ 
    ŞIRNAK 1 SABRİ KUYTAN 
    ŞIRNAK 2 ABDULKERİM VARLI 
    ŞIRNAK 3 GÜNDÜZ ÖKTEN 
    ŞIRNAK 4 OSMAN YEREN 
    TEKİRDAĞ 1 FAİK ÖZTRAK 
    TEKİRDAĞ 2 İLHAMİ ÖZCAN AYGUN 
    TEKİRDAĞ 3 CANDAN YÜCEER 
    TEKİRDAĞ 4 EMRE KÖPRÜLÜ 
    TEKİRDAĞ 5 ADEM DALGIÇ 
    TEKİRDAĞ 6 İSMAİL DOĞAROĞLU 
    TEKİRDAĞ 7 GÜLFER ÜMİT 
    TOKAT 1 KADİM DURMAZ 
    TOKAT 2 HASAN EFE UYAR 
    TOKAT 3 ÇAĞDAŞ KURTGÖZ 
    TOKAT 4 DURAN BELENE 
    TOKAT 5 GÜLPERİ COŞAR 
    TRABZON 1 AHMET KAYA 
    TRABZON 2 ABDÜL KADİR ÇELEBİ 
    TRABZON 3 HİKMET NURİ AYDIN 
    TRABZON 4 FERDA KUDUNOĞLU 
    TRABZON 5 İSMAİL KAYNAR 
    TRABZON 6 MERTCAN FERO 
    TUNCELİ 1 POLAT ŞAROĞLU 
    TUNCELİ 2 MESUT COŞKUN 
    UŞAK 1 ÖZKAN YALIM 
    UŞAK 2 İSMET AKIN 
    UŞAK 3 ALİ KARAOBA 
    VAN 1 MEHMET KURUKCU 
    VAN 2 FAHREDDİN ÇUYRAK 
    VAN 3 HALUK TERZİOĞLU 
    VAN 4 ŞANEL GÜLOĞLU 
    VAN 5 ERKAN KAÇMAZ 
    VAN 6 NEVZAT KOÇ 
    VAN 7 NERİMAN KARTAL 
    VAN 8 ŞAHİN ÖZTEKİN 
    YALOVA 1 ÖZCAN ÖZEL 
    YALOVA 2 ERTAN ŞENER 
    YALOVA 3 MEHMET GÜREL 
    YOZGAT 1 ALİ KEVEN 
    YOZGAT 2 NADİR ÜNAL 
    YOZGAT 3 RAKİBE ÖZGÜR KARSLIOĞLU 
    YOZGAT 4 ŞAHİN BOZDEMİR 
    ZONGULDAK 1 ÜNAL DEMİRTAŞ 
    ZONGULDAK 2 DENİZ YAVUZYILMAZ 
    ZONGULDAK 3 UMUT BAŞOĞLU 
    ZONGULDAK 4 MERVE KIR 
    ZONGULDAK 5 ÇİĞDEM ŞEKERCİ 




    YORUMLAR

    YORUM YAP!

    Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır.

    Ad Soyad

    ..

    Güvenlik Kodu

    Yorumunuz

DİĞER HABERLER

Kar360.com Kayseri-Türkiye ve Dünya gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.