|   | 
 • Ciğerci Bahattin'den Aşure İkramı


  Ciğerci Bahattin'den Aşure İkramı
  Kayseri’nin tanınmış et lokantalarından Ciğerci Bahattin aşure günü kapsamında müşterilerine ve vatandaşlara aşure ikramında bulundu.

  Talas Bahçelievler şubesinde hem müşterilerine ve esnafa hem de bölge sakinlerine aşure dağıtımı yapan Ciğerci Bahattin’in işletmecisi Ersan Okur, bu etkinlikle hem Hakk’ın rızasını hem vatandaşların gönlünü kazanmayı hedeflediklerini ifade ederek, “Muharrem ayının 10. Günü yani aşure günü dolayısıyla hem müşterilerimize ve komşu esnaflara hem de bölge sakinlerine aşure ikram ettik. Ciğerci Bahattin olarak bu anlamlı güne bir katkı sağlayabildiysek ne mutlu bize. Bu vesile ile tüm İslam aleminin aşure gününü tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi. 
  Yapılan aşure dağıtımına büyük ilgi gösteren vatandaşlar da Ciğerci Bahattin çalışanlarına ve işletmecisi Ersan Okur’a teşekkür etti.   Etiketler

  YORUMLAR

  YORUM YAP!

  Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır.

  Ad Soyad

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

Kar360.com Kayseri-Türkiye ve Dünya gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.