|   | 
 • Emekliler ikramiyelerini bugün alıyor!


  Emekliler ikramiyelerini bugün alıyor!
  Emekli Sandığı ve Bağ-Kur emeklileri ikramiyelerini bugün alıyor.

  SSK emeklilerimizin ikramiyelerini de 8 Haziran 2018 tarihinde ödeyeceğiz.` demişti

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, geçtiğimiz ay, emeklilerin maaş ve ikramiye ödemelerinin öne alındığını ve emekli maaşları ile ikramiyelerin ayrı ayrı ödeneceğini söylemişti.

  İKRAMİYELER BUGÜN YATACAK

  Bakan Sarıeroğlu, "SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı`ndan emekli olan vatandaşlarımız var.

  SGK`dan emekli aylığı almanın yanı sıra farklı ödemeleri alan hak sahiplerimiz de var. Onları da ilgilendiren çok önemli bir müjdeydi. 1000 TL`lik ikramiye ödememiz olacak. Haziran`ın ilk haftasında ödeme yapacağımızı ifade etmiştik" dedi.

  MAAŞLAR DA HAFTAYA YATACAK

  Bakan Sarıeroğlu`nun açıklamasının ardından bugün Emekli Sandığı ve Bağ- Kur emeklileri ikramiyelerini alacak. Maaşlar da önümüzdeki hafta hesaplara yatırılacak. SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin ikramiyeleri yarın, maaşları ise 11 - 12 - 13 Haziran tarihlerinde ödenecek. Kaynak: Posta
  YORUMLAR

  YORUM YAP!

  Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır.

  Ad Soyad

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

Kar360.com Kayseri-Türkiye ve Dünya gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.