|   | 
 • Kayseri'de fuhuş yapılan 5 ev kapatıldı


  Kayseri'de fuhuş yapılan 5 ev kapatıldı
  Kayseri Emniyet Müdürlüğü son 1 aylık asayiş raporunu açıkladı. İl genelinde fuhuş yapıldığı belirlenen 5 ev komisyon kararı ile kapatılırken, haklarında çeşitli suçlardan dolayı yakalama ve UYAP aranması bulunan 237, asayiş suçlarından 25 olmak üzere 262 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

   
   
   
  Emniyet Müdürlüğü Basın Protokol Şube Müdürlüğü tarafından 15 Ocak-14 Şubat tarihleri arasında asayiş raporu kamuoyuna açıklandı. Aranan Şahıslar Büro Amirliği tarafından yapan çalışmada çeşitli suçlardan dolayı yakalama ve UYAP araması bulunan 237, cinayet, fuhuş, oto hırsızlık, gasp, hırsızlık ve dolandırıcılık suçlarından 25 olmak üzere 262 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.  Ayrıca il genelinde fuhuş yapıldığı belirlenen 5 ev komisyon kararıyla kapatıldı. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünün uyuşturucu satıcı ve kullanıcılarına yönelik yaptığı çalışmada ise, 46 kişi uyuşturucu madde ticareti suçundan tutuklandı.
  YORUMLAR

  YORUM YAP!

  Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır.

  Ad Soyad

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

Kar360.com Kayseri-Türkiye ve Dünya gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.