|   | 
 • Kayseri’de yaşayan Karadenizliler iftar sofrasında bir araya geldiler


  Kayseri’de yaşayan Karadenizliler iftar sofrasında bir araya geldiler

  Şehirde bir sosyal tesiste gerçekleştirilen iftar programına Karayolları 6.Bölge Müdür Yardımcısı Ömer Baylar ve  çok sayıda Karadenizli katıldı.
  Grup sözcüsü Fatih Selçuk yaptığı açıklamada memleketten uzakta Kayseri’de hemşerilerimizle bir araya gelmek,Ramazan havasını solumak,bir arada vakit geçirmek ve iftarımızı beraber açmak istedik. Hemşerilimiz bu tür memleket kokan proğramları çok istiyor ve severek katılıyorlar.Bu tür proğramlar sayesinde  hem hemşerilerimizle bolca vakit geçirmiş oluyoruz hemde memleket özlemi gideriyoruz dedi.
  İftar proğramı yapılan yemek duasından sonra sosyal tesis bahçesinde içilen çaylar eşliğinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti  Etiketler

  YORUMLAR

  YORUM YAP!

  Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır.

  Ad Soyad

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

Kar360.com Kayseri-Türkiye ve Dünya gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.