|   | 
 • Kırtasiyelerde İlk Gün Yoğunluğu


  Kırtasiyelerde İlk Gün Yoğunluğu
  Okulların açıldığı ilk günde en hareketli noktalardan birisi de kırtasiyeler oldu.

  Okulların açılmasına birkaç gün kala başlayan yoğunluk, okulların açılmasıyla birlikte tavan yaptı. Akşamın ilerleyen saatlerine kadar açık kalan kırtasiyeler, öğrencilerin ve velilerin taleplerini karşılamaya çalıştı. İhtiyaç listesinde yer alan bazı ürünlerin yokluğu çalışanları zorda bırakırken velilerin de keyfini kaçırdı. 
  Çalışanlar Yoğunluktan, Veliler Fiyatlardan Dertli
  İlk gün kırtasiyelere akın eden velilerin ihtiyaç listelerini karşılamaya çalışan kırtasiyeciler aşırı yoğunluktan dert yanarken, veliler de fiyatların yüksekliğinden şikayetçi oldu. Özellikle kağıda gelen zamlarla birlikte defter fiyatlarındaki yükseklik velileri düşündürürken diğer kırtasiye malzemelerinde yaşanan artışlar da cepten ekstra para çıkmasına neden oldu.  Etiketler

  YORUMLAR

  YORUM YAP!

  Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır.

  Ad Soyad

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

Kar360.com Kayseri-Türkiye ve Dünya gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.