|   | 
 • KTO Başkanı Gülsoy’dan İdeal Eğitim Koleji’ne Övgüler


  KTO Başkanı Gülsoy’dan İdeal Eğitim Koleji’ne Övgüler
  Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, İdeal Eğitim Koleji’ni ziyaret etti. Okul Müdürü Ömer Belek ve yöneticilerle birlikte okulu gezen Başkan Gülsoy, örnek bir eğitim müessesesi ile karşılaştığını söyledi.

  Kayseri’nin önde gelen eğitim kurumlarından İdeal Eğitim Koleji’ni ziyaret eden ve burada hem öğrencilerle sohbet eden hem de yöneticilerle görüşen KTO Başkanı Gülsoy, eğitimin giderek daha da önemli bir konuma geldiğine vurgu yaparak, “Eğitimin önemi gün geçtikçe artmakta ve bu konuda öğretmenlerimize çok daha fazla iş düşmektedir. Öğretmen sadece öğreten değil örnek olan kişidir. Böyle bir kurumu Kayseri’ye kazandırdıkları için okul yönetimine teşekkür ediyorum. Kayserimiz en iyisine layıktır” diye konuştu.
  KTO Başkanı Gülsoy, kolejin eğitim sisteminin yanısıra sosyal ve kültürel  donatılarıyla da örnek alınacak bir yapıya sahip olduğunu da sözlerine ekledi.  Etiketler

  YORUMLAR

  YORUM YAP!

  Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır.

  Ad Soyad

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

Kar360.com Kayseri-Türkiye ve Dünya gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.