|   | 
 • Melikgazi’den 6 Bölgeye Sağlık Merkezi


  Melikgazi’den 6 Bölgeye Sağlık Merkezi

  Melikgazi Belediyesi, ilçenin 6 farklı bölgesine sağlık merkezi yaptıracak.

  İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli ve yetkililerle birlikte sağlık merkezi yapılacak bölgelerde incelemelerde bulunan Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, vatandaşların seçim dönemindeki taleplerini değerlendirip yerine getirdiklerini ifade ederek, “Bugün İl Sağlık Müdürümüz ve ekiplerimizle birlikte Melikgazi ilçesinde sağlık tesisi yapacağımız yerleri inceledik. Seçim zamanında mahallelerimizi gezerken vatandaşlarımızın sağlık tesisi talepleri olmuştu. Bu kapsamda birçok sağlık tesisini Melikgazimize kazandıracağız. Danişment, Gültepe, Tınaztepe, Esentepe, Anbar ve İldem bölgesinde olmak üzere 6 noktada aile sağlık merkezi yapım çalışmalarını hızlandırdık. Şu anda arazi seçimi ve imar durumu düzenlemesi yapılıyor. Yakın zamanda temelini atarak inşaatlarına başlayacağız” dedi.  Etiketler

  YORUMLAR

  YORUM YAP!

  Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır.

  Ad Soyad

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

Kar360.com Kayseri-Türkiye ve Dünya gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.