|   | 
 • Mustafa Şimşek’in Kaldırımları’na Çeki Düzen


  Mustafa Şimşek’in Kaldırımları’na Çeki Düzen

  Mustafa Şimşek Bulvarı üzerindeki ağaç köklerinin kaldırımlara verdiği tahribat, yapılan düzenleme çalışmasıyla giderildi. 
  Mustafa Şimşek Bulvarı üzerindeki refüj ve kaldırımlarda yer alan ve bulvara yemyeşil bir doku kazandıran çınar ağaçlarının kökleri zamanla kaldırımları engebeli hale getirmişti. 
  Yaz aylarıyla birlikte çevre düzenleme çalışmalarına hız veren Melikgazi Belediyesi, Mustafa Şimşek Bulvarı üzerindeki kaldırımları da yeniledi. Çınar ağaçlarının köklerinin kabarttığı bölümleri yenileyen ekipler hem çirkin görüntüyü giderdi hem de yürümeyi zorlaştıran engebeleri ortadan kaldırmış oldu.

  Daha Önce Dikkat Çekmiştik

  Konuyla ilgili olarak geçtiğimiz aylarda yaptığımız haberde ‘Doğa insana meydan okuyor’ demiş ve ağaç köklerinin kaldırımları tahrip ettiğini ve yürünmesi zor hale getirdiğine dikkat çekmiştik  Etiketler

  YORUMLAR

  YORUM YAP!

  Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır.

  Ad Soyad

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

Kar360.com Kayseri-Türkiye ve Dünya gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.