|   | 
 • Paydaşlar kozlarını halı sahada paylaşacak


  Paydaşlar kozlarını halı sahada paylaşacak

  Vergi Dairesi Başkanlığı, Küçük ve Orta Ölçekli Mükellefler Grup Başkanlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü ve SMMM Odası tarafından ortaklaşa düzenlenen geleneksel halı saha turnuvası yarın (2 Şubat Cumartesi) başlıyor.

  16 takımın katılımıyla bu yıl 5.’si düzenlenecek olan turnuvada maçlar, Hacılar Yolu üzerindeki Mustafa Uğur Sosyal Tesisleri’nde oynanacak.

  Her yıl olduğu gibi bu yıl da çekişmeli maçlara sahne olacak turnuvanın açılış töreni, kurum başkanları, takım temsilcileri ve futbolcuların katılımıyla saat 10.40’da gerçekleştirilecek. Ardından da ilk gün maçları oynanacak.

  Aynı iş koluna mensup kurum ve kuruluşların paydaşları arasındaki turnuvada kaynaşma ve dayanışma hedeflenirken, kıyasa bir çekişme ve heyecan da yaşanıyor.  Etiketler

  YORUMLAR

  YORUM YAP!

  Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır.

  Ad Soyad

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

Kar360.com Kayseri-Türkiye ve Dünya gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.