|   | 
 • Ramazan Sokağı Bu Yıl DTM’de


  Ramazan Sokağı Bu Yıl DTM’de

  Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen Ramazan Sokağı bu yıl Fuar Alanı Dünya Ticaret Merkezi’nde düzenlenecek.

  Geçtiğimiz yıllarda Cumhuriyet Meydanı Mimarsinan Parkı’nda düzenlenen etkinlikler, bu yıl Fuar Alanı Dünya Ticaret Merkezi’ne alındı. Memduh Büyükkılıç’ın Büyükşehir Belediye Başkanı olmasıyla birlikte birçok alanda gerçekleşen değişim ve gelişim, Ramazan Sokağı’nda da kendini gösterdi. Geçtiğimiz yıllarda açık alanda yapılan ve olumsuz hava şartları nedeniyle zaman zaman aksayan programlar nedeniyle bu yılki etkinlikler kapalı mekana alındı.

  Fuar Alanı Dünya Ticaret Merkezi’nde 5 Mayıs-2 Haziran 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek bu yılki etkinliklerde, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi konserler, dinletiler ve söyleşiler gerçekleştirilecek. Ayrıca kitap, hediyelik eşya, yiyecek-içecek ve yöresel ürünler standları yer alacak.  Etiketler

  YORUMLAR

  YORUM YAP!

  Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır.

  Ad Soyad

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

Kar360.com Kayseri-Türkiye ve Dünya gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.