|   | 
 • Şehit ailelerine vesikalık fotoğraf desteği


  Şehit ailelerine vesikalık fotoğraf desteği
  Kayseri’nin Kocasinan İlçesi’nde bir fotoğrafçı, şehit ailelerinin vesikalık çekimlerinde ücret almıyor.

  İlçeye bağlı Beyazşehir Mahallesi’nde 15 yıldır fotoğrafçılık yaptığını ifade eden Ümit Halil Uzun, özellikle son Afrin Operasyonunda gelen şehit haberlerinin ardından ailelere destek olmak için böyle bir girişimde bulunduğunu söyledi. Şehit ailelerine ne kadar destekl olunursa birlik ve beraberliğin o kadar güçlü olacağını kaydeden Uzun; “Ülkemizdeki terör olaylarından dolayı ve verdiğimiz şehitlerimiz, özellikle de son Afrin’deki Zeytin Dalı Harekatı’nda gelen şehit haberleri bizleri derinden üzdü. Biz de şehit ailelerimize destek amaçlı vesikalık çekimlerinde ücret almıyoruz. Biz de bu ülkenin ferdi olarak seve seve mücadele etmeye hazırız. Başka vatanımız ve gidecek başka bir ülke yok. Bu vatan hepimizin. Biz şehit ailelerine ne kadar destek olursak bu vatan dimdik ayakta durmaya devam edecektir” dedi. 
  Ümit Halil Uzun, tüm vatandaşlardan da duyarlılık beklediğini sözlerine ekledi. 
  YORUMLAR

  YORUM YAP!

  Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır.

  Ad Soyad

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

Kar360.com Kayseri-Türkiye ve Dünya gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.