|   | 
 • ŞEHRİN YÜKSELEN DEĞERİ TUNÇ YAPI,TUNÇ YAPI


  ŞEHRİN YÜKSELEN DEĞERİ TUNÇ YAPI,TUNÇ YAPI
  ŞEHRİN YÜKSELEN DEĞERİ TUNÇ YAPI Dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturan anlayış. 2011 yılında sektördeki engin tecrübelerinden hareket ederek Tunç Yapı adıyla inşaat sektörüne bir marka olarak atılan firma insana ve çevreye duyduğu saygıyla; dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor. Şehrin değişen kimliği olma konusunda iddialı olan Tunç Yapı, çığır açan projeleriyle geleceği inşa etmeye devam ediyor.

   Tunç Yapı yönetim kurulu başkanı Mehmet TUNÇBİLEK insanlara dört duvarın ötesinde üstün nitelikli yeni yaşam ve iş alanlarıyla hizmet vermeyi, yatırım değeri yüksek olan doğru projeler sunmak için çalıştıklarını dile getiriyor. İşini tutkuyla yapan Tunç Yapı, modern yaşam biçimlerini Kayseri ve Türkiye?ye kazandırma çabasıyla çalışmalarına hızla devam ediyor.

  İnsanların temel gereksinimlerinden olan barınma ihtiyacını, biçimsiz ve estetikten uzak yapıların dışında içinde duygunun olduğu, çevreye ve şehre uyumlu yaşam alanları oluşturan Tunç Yapı ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek hep en iyiyi hedefliyor.

  Estetik, sağlamlık, güven ve gelecek konseptinden hareketle oluşturduğu projelerle model alınan firma olduklarını ifade eden Mehmet TUNÇBİLEK ? Kente yeni bir kimlik, şehre yeni bir silüet.? sloganıyla hareket ettiklerini söylemekte. Bu düşünceyle Mehmet TUNÇBİLEK; insanların hep hayalini kurduğu, konforun, estetiğin ve güvenin bir arada olduğu bir yaşam anlayışının Tunç Park projesiyle Kayseri-Melikgazi Sakarya Mahallesi bölgesinde hayat bulduğunu belirtiyor.

  Her ayrıntısında güven olan Tunç Elit projesi ise inşa edildiği çevreye farklı bir hava vererek yaşam standardınızı yükseltecek, düşlerinizi gerçekleştirecek. Mutluluğun yorumunu yeniden yapacağınız bir yaşam Tunç Elit projesiyle sizleri bekliyor.

  İşine, insana ve çevreye duyduğu saygıyla teknik ve estetik yönden üstün, kaliteli yaşam alanları inşa eden firma aynı zamanda düşlerinize ulaşmanın en kolay yolu. Mutluluğu doyasıya yaşayacağınız bu özel mekanlar çok kısa sürede kaliteden ve estetikten taviz verilmeden bitirilip sahiplerine teslim ediliyor. Çocuklarınızı güvenle büyütebileceğiniz bir projede yer almak istiyorsanız Tunç Yapı her daim hizmet vermek için sizleri bekliyor. Daha detaylı bilgi için www.tuncyapi.net adresine bakmanız yeterli.  Etiketler

  YORUMLAR

  YORUM YAP!

  Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır.

  Ad Soyad

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

Kar360.com Kayseri-Türkiye ve Dünya gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.