|   | 
 • Talas Belediyesi’nden Ev Hanımlarına İş Kapısı


  Talas Belediyesi’nden Ev Hanımlarına İş Kapısı
  Talas Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Okul Öncesi Eğitimi ve Etkinlikleri Kursu’ ile ev hanımlarına iş kapısı aralanıyor.

  MEB onaylı 380 saatlik kursun ardından sertifika alacak ev hanımları Diyanet İşleri Başkanlığı ve Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde ‘yardımcı anne’ olarak iş sahibi olabilecekler.

  Talas Belediyesi’nin ev hanımlarını meslek sahibi yaparak ev ekonomisine katkı sağlar hale getirmek amacıyla düzenlediği kurslar için ön kayıt başvuruları başladı.

  Kiçiköy Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde yer alan Kadın Kültür ve Spor Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan kurslar hakkında bilgi almak için 502 01 72 numaralı telefondan irtibata geçilebilir.  Etiketler

  YORUMLAR

  YORUM YAP!

  Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır.

  Ad Soyad

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

Kar360.com Kayseri-Türkiye ve Dünya gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.