|   | 
 • Vali Süleyman Kamçı: “5 bin güvenlik görevlimiz sahada görevin başında


  Vali Süleyman Kamçı: “5 bin güvenlik görevlimiz sahada görevin başında
  24 Haziran Cumhurbaşkanılığı ve Milletvekili seçimi için eşi ile birlikte oy kullanan Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, yapılan seçimlerde 5 bin güvenlik görevlisinin görevinin başında olduğunu söyledi.

  Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, eşi Ayşe Kamçı ile beraber Refika Küçükçalık Ortaokuluna gelerek 2163 Nolu sandıkta sıra bekleyerek oyunu kullandı. Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Vali Süleyman Kamçı, seçimlerin herkese hayırlı ve uğurlu olmasını diledi. Vatandaşın seçime katılımının yüksek olduğunu dile getiren Vali Süleyman Kamçı: “Vatandaşlık görevimizi eşimle beraber yaptık. Milletimize vatanımıza hayırlı uğurlu olsun. İnşallah seçimlerin ülkemize ve milletimize hayırlı uğurlu olur. Şuana kadar herhangi bir durum söz konusu değildir. Vatandaşın seçime katılımı oldukça yüksek olduğunu görüyoruz. 5 bin güvenlik görevimiz sahada görevinin başındadır. Hiçbir güvenlik problemimiz söz konusu değildir. Seçim kurullarına sandıkları teslim edilinceye kadar herkes görevinin başında olacaktır” dedi.   Etiketler

  YORUMLAR

  YORUM YAP!

  Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır.

  Ad Soyad

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

Kar360.com Kayseri-Türkiye ve Dünya gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.