|   | 
 • Vatandaşın Sınav Çilesi


  Vatandaşın Sınav Çilesi
  Kayseri?de açık öğretim sınavı nedeniyle sabah saatlerinde ve sınav çıkışında birçok yol ve kavşakta trafik kitlendi.

   Kayseri?de açık öğretim sınavı nedeniyle sabah saatlerinde ve sınav çıkışında birçok yol ve kavşakta trafik kitlendi.

  Sabah 09:30 da başlayacak Açık Öğretim Fakültesi ilk oturum sınavına girecek vatandaşlar erken saatlerde evden çıkarak hem toplu taşıma araçları hem de şahsi araçlarıyla sınavın yapılacağı merkezlere gitmeye çalıştı.

  Yolların trafik yoğunluğunu kaldırmaması nedeniyle kilometrelerce araç kuyruğu oluştu.

  Üniversitenin Talas yolu üzerindeki girişinden itibaren Kartal Kavşağı'na kadar, Mustafa Şimşek Caddesi'nde de üniversitenin giriş kapısından Furkan Doğan Yurdu önündeki kavşağa kadar uzun araç kuyrukları oluştu.

  Araçlar adeta milim milim hareket edebilirken, bazı vatandaşların sınava yetişmek için acele etmesi zaman zaman küçük çaplı maddi hasarlı kazaların yaşanmasına neden oldu.

  Araç sürücüleri yaşanan yoğunluğa isyan ederken bazı vatandaşlar yoğunluk nedeniyle sınava geç girmek zorunda kaldı.   Etiketler

  YORUMLAR

  YORUM YAP!

  Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır.

  Ad Soyad

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

Kar360.com Kayseri-Türkiye ve Dünya gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.