|   | 
 • Yöresel Ürün ve İndirim Panayırı Meysu Outlet'te Başlıyor


  Yöresel Ürün ve İndirim Panayırı Meysu Outlet'te Başlıyor
  Meysu Outlet AVM, 10 Ağustos Cuma günü başlayacak olan Meysu Outlet Yöresel Ürün ve İndirim Panayırında, markaların uygun fiyatlı ürünleri ve yöresel ürünlerin lezzetlerini bir araya getiriyor.

  Giyimden, ev tekstiline, yemekten baharata kadar bütün markalar indirimler eşliğinde ürünlerini halkın beğenisine sunarken, yöresel ürünler ile birçok lezzeti bir arada bulabileceklerdir. 
  Yöresel Ürün ve İndirim Panayırı Meysu Outlet Açık Otopark alanında 10:00-22:00 saatleri arasında 19 Ağustos Pazar gününe kadar devam edecektir. 
  Yönetimi JLL tarafından yapılan, Gülsan Gıda San ve Tic Aş yatırımı olan Meysu Outlet AVM, eğlence ve sürprizlerle dolu etkinlik ve kampanyalarını sürdürmeye devam ediyor.  Etiketler

  YORUMLAR

  YORUM YAP!

  Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır.

  Ad Soyad

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

Kar360.com Kayseri-Türkiye ve Dünya gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.