|   | 
 • Kenan Işık'tan haber var!


   Kenan Işık'tan haber var!
  Kenan Işık, 2014`ün mart ayında gittiği spor salonunda saunadan çıkarken ayağının kayması sonucu yere düşerek başını çarpmıştı.

  Kenan Işık'tan haber var!
  Çarpmanın ardından Amerikan Hastanesi`ne kaldırılarak ameliyata alınan Kenan Işık 3,5 saatlik operasyonun ardından yoğun bakım servisinde tedavi altına alınmıştı.
  Kenan Işık'tan haber var!
  Daha sonra Kenan Işık`ın tedavisine Almanya`da devam edilmeye başlanmıştı.
  Kenan Işık'tan haber var!
  Ancak buradaki tedavi sürecinde de beklenen sonuç alınamadı.
  Kenan Işık'tan haber var!
  Şu an evinde bakılan Kenan Işık yürüyemiyor, konuşamıyor. Kenan Işık`tan iyi haber henüz gelmedi.
  Kenan Işık'tan haber var!
  Kenan Işık kimdir?Kenan Işık, 1 Ekim 1947`de Malatya`da dünyaya geldi. Devlet Demiryolları`ndan emekli bir memur çocuğuydu. İlkokulda müsamerelerden başlayarak tiyatroya yöneldi ve piyeslerde başrol aldı. Ortaokuldayken Malatya Halkevi`nde amatör tiyatro yapmaya başladı. Ankara`da liseyi okurken Meydan Sahnesi`ne girdi. 17 yaşında profesyonel tiyatrocu olan Kenan Işık, Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü`nden mezun oldu.
  Kenan Işık'tan haber var!
  Dadı dizisi, Hanımın Çiftliği, Sızı, Süper Baba, Sıcak Saatler, Yeşil Işık gibi filmlerde rol alan Kenan Işık, `Kim Beş Yüz Bin İster?` yarışma programıyla daha da tanınan bir isim oldu. Evli olan Kenan Işık, 2 çocuk babası.
  YORUMLAR

  YORUM YAP!

  Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır.

  Ad Soyad

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

Kar360.com Kayseri-Türkiye ve Dünya gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.