|   | 
 • BÜYÜKŞEHİR'DE OCAK AYI İHALELERİ


  BÜYÜKŞEHİR'DE OCAK AYI İHALELERİ
  Büyükşehir Belediyesi Ocak ayı içerisinde yapacağı ihalelerle çeşitli mal ve hizmet alımlarında bulunacak.

   Büyükşehir Belediyesi Ocak ayı içerisinde yapacağı ihalelerle çeşitli mal ve hizmet alımlarında bulunacak.

  Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, bazı gayri menkullerde kiraya verilecek.

  İlk olarak 9 Ocak 2013 Çarşamba günü 2. ve 3. aşama raylı sistem güzergahında yapılacak 434 adet reklam mecrasının işletmecilik hakkı, ihale ile 10 yıllığına kiraya verilecek. Belediye Encümen Salonu'nda kapalı teklif usulü yapılacak ihale, saat 14.00'de başlayacak. Muhammen bedeli Kdv dahil 9 milyon 5 bin 37 lira olan ihale, kapalı teklif usulü ile gerçekleşecek.

  Konu ile ilgili ihale şartnamesi ve ekleri Büyükşehir Belediyesi Gelir Şube Müdürlüğü'nden temin edilebilecek.

  İhaleye katılmak isteyenler en geç 9 Ocak 2013 Çarşamba günü saat 11.00'e kadar istenilen belgelerle birlikte Kararlar Şube Müdürlüğü'ne başvurabilecek.

  Büyükşehir Belediyesi'nin Ocak ayı içerisinde gerçekleştireceği bir başka ihale, taksi duraklarına kurulacak olan toplam 19 ATM'nin 10 yıllığına kiraya verilmesi için düzenlenecek.

  İhalede ilk olarak Sivas Caddesi güzergahında bulunan 11 adet ATM kiraya verilecek. 16 Ocak 2013 Çarşamba günü saat 14.00'de Belediye Encümen Salonu'nda başlayacak ihalede teklifler, 11 ATM'nin tamamı için alınacak. Parça teklifler ise değerlendirmeye alınmayacak. Sivas Caddesi güzergahında bulunan 11 adet ATM'nin muhammen bedeli 783 bin 300 lira olacak.

  Aynı gün yapılacak ikinci ihalede ise Mustafa Kemal Paşa Bulvarı'nda bulunan 8 adet ATM, yine 10 yıllığına kiraya verilecek. Belediye Encümen Salonu'nda saat 14.30'da başlayacak ihalede teklifler, 8 ATM'nin tamamı üzerinden alınacak. Parça teklifler değerlendirme dışı kalacak. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı'nda bulunan 8 adet ATM'nin muhammen bedeli 576 bin 756 lira olarak belirlendi.

  Büyükşehir Belediyesi'ne ait Orduevi önü Ok Burcu arası alt geçitte bulunan 3 adet dükkan, yine bu ay içerisinde yapılacak olan ihale ile 3 yıllığına kiraya verilecek.

  Belediye Encümen Salonu'nda 23 Ocak Çarşamba günü yapılacak ihale, saat 14.00'de başlayacak. Konu ile ilgili ihale şartnamesi ve ekleri Büyükşehir Belediyesi Gelir Şube Müdürlüğü'nden temin edilebilecek. İhaleye katılmak isteyenler en geç 23 Ocak Çarşamba günü saat 13.30'a kadar istenilen belgelerle birlikte Gelir Şube Müdürlüğü'ne başvurabilecek.  Etiketler

  YORUMLAR

  YORUM YAP!

  Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır.

  Ad Soyad

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

Kar360.com Kayseri-Türkiye ve Dünya gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.