|   | 
 • Motorine indirim; benzine zam


  Motorine indirim; benzine zam
  Akaryakıt grubu ürünlerinden motorine gelmesi beklenen 95 kuruşluk indirim ve benzine gelmesi beklenen 55 kuruşluk zam kesinleşti.

  Brent petrol fiyatındaki dalgalı seyir, akaryakıt ürünlerinde de aşağı yukarı yönlü değişikliklere neden oluyor. Akaryakıt sektörü kaynaklarından alınan bilgiye göre, benzine dün uygulanan 1 lira 15 kuruşluk indirimin ardından bu gece zam geleceği duyurulmuştu. Saatler 00.00’ı gösterdiğinde benzine uygulanacak 55 kuruşlu zam kesinleşti. 
   
  Aynı şekilde motorine gelmesi beklenen 95 kuruşluk indirim de, bu gece yarısından itibaren pompaya yansıtılacak. 
   
  Şu an 21 lira 53 kuruştan satılan benzinin litresi zam sonrası 22 lira 8 kuruşa yükselecek. 25 lira 15 kuruştan satılan motorinin litresi ise indirim sonrası 24 lira 2 kuruşa gerileyecek. 10,79 liradan satılan LPG otogazda ise fiyat güncellemesi beklenmiyor.
   
  Bilindiği üzere akaryakıt fiyatları, serbest piyasa koşulları gereği dağıtım işletmeleri ve istasyonlara göre küçük çapta farklılık gösterebiliyor.
   
  GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI:
  Benzin: 21,53 TL (zam uygulanmadan)
  Motorin (dizel): 25,15 TL (indirim uygulanmadan)
  LPG (otogaz): 10,79 TL.  Etiketler

  YORUMLAR

  YORUM YAP!

  Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır.

  Ad Soyad

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

Kar360.com Kayseri-Trkiye ve Dnya gndemini takip edebileceiniz, nteraktif bir haber sitesidir. Yazlm ve Tasarm hizmeti www.tahamedya.com tarafndan yaplmtr.