|   | 
 • Senatör trafikte video konferansa katıldı


  Senatör trafikte video konferansa katıldı
  ABD’de Ohio eyaleti Senatörü Andrew Brenner, araç kullandığı sırada kendisini evdeymiş gibi gösteren bir arka planla videokonferansa katıldı.

  ABD'nin Ohio eyaleti Senatörü Andrew Brenner, yasama meclisinin çevrimiçi toplantısına katıldı. Kurulun bu haftaki gündeminde, 'elektronik cihazların trafikte kullanılmasının yasaklanması' öngören yasa tasarısının yer aldığı ifade edildi. Senatör Andrew Brenner, çevrimiçi toplantıya araç sürerken katılırken, trafikte olduğunu belli etmemek için arka planı değiştirdi. Toplantıya katılan diğer senatörlerin, Brenner'ın toplantıya araç kullanırken katıldığını fark etmesinin ardından şaşkına döndü.

  "AYRI AYRI İKİ TOPLANTIYA KATILDIM"

  Yerel medyaya konuşan Brenner, görüşme sırasında araç kullandığını itiraf ederek, "Dikkatim dağılmamıştı. Araç sürmeye ve görüşmeyi dinlemeye özen gösteriyordum ayrı yerlerde arka arkaya iki toplantıya katıldım. Başka çare yoktu" dedi.  Etiketler

  YORUMLAR

  YORUM YAP!

  Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır.

  Ad Soyad

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

Kar360.com Kayseri-Türkiye ve Dünya gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.